Тарас Глова – професійний співак з сильним, яскравим і чистим тембром голосу.

Він – випускник Львівської Національної Музичної Академії ім. М. Лисенка, (Львів, Україна) клас професора С. П’ятничко. Вже на початку навчання він брав участь у багатьох фестивалях як соліст і учасник камерних ансамблів.

У 2006 році закінчив Український Католицький Університет (УКУ), де брав уроки вокалу у професора. О. Цигилика. Там він розвинув свій талант соліста, диригента і освоїв багато музичних інструментів: гітара, фортепіано і духові інструменти (баритон, туба, труба), ударні, народні інструменти (баян, акордеон, губна гармошка). Під час навчання в університеті він був одним із засновників першого в історії університету духового оркестру, який виконував різні стилі музики: популярну, класичну, духовну і джазову. Тарас співав у вокальному октеті, який брав участь у багатьох престижних фестивалях хорової музики в Україні, а також у концертах народної та духовної музики у Росії.У складі квартету гастролював в Україні, Польщі, Угорщині, Канаді, Нідерландах, Боснії і Герцеговині,Іспанії,Росії, Лівані тощо.
Будучи володарем гарного голосу і відмінних музичних навичок він є почесним гостем на численних музичних фестивалях, де він виступає як соліст і чудовий музикант.